Vítame vás v 14. Čína (Šanghaj) Medzinárodná kovanie Expo.

JINLUN obrábanie kovanie Ltd bude exhibite Čína (Šanghaj) International kovanie Expo od 01 až 03 November 2018. Počas výstavy, JINLUN vám ukáže, výrobky z nehrdzavejúcej ocele výkovky, hliníkové výkovky, valcované výkovkov, presných výkovkov a CNC obráběné diely. Budeme v E7 D026, Srdečne vítam vás na návšteve nášho stánku.

Hosťujúci dátum: 01Stk 03RDNovembra 2018 (štvrtok až sobota)

Adresa: Šanghaji nové medzinárodné Expo Centre. (No.2345 Longyang Road Shanghai)

Náš stánok: Hala-E7 D026.

 

Zavedenie Čína Medzinárodná kovanie Expo.

Spoločnosť bola založená v roku 2005, "Čína (Šanghaj) International kovanie výstavy" sa uskutočnilo trinásť krát úspešne, s exponátmi bude tiež zahŕňať výkovkov, Kované príruby, krúžky, kovanie materiálov, kovanie vybavenia a kovania, doplnky, atď, a stala jedným z najviac profesionálne a autoritatívne značky výstavu vysokú špecifikáciu na vysokej úrovni prostredníctvom rozvoja. Odpoveďou na výzvu národnej politiky, podporuje podniky ísť cestou inovačné, efektívne a zelené kovanie a aktívne podporuje vedu a zdravie priemyslu a harmonického vývoja prírody a spoločnosti.

14. Čína (Šanghaj) Medzinárodná kovanie výstava sa bude konať v Šanghaji nové medzinárodné Expo Centre počas novembra 1-3,2018 veľkolepo. Vyzve domácich a zahraničných kovanie výrobcov a obri materiálov a zariadení vystavovať nové produkty, nové techniky a nových zariadení podľa požiadaviek "internacionalizácia, profesionalizácia a vysokú úroveň", teda Pomáhame lídrami vedieť, najnovší trend globálneho kovanie reťazca all-round spôsobom a budovanie platformy one-stop obstarávania výrobkov, materiálov a zariadení pre návštevníkov!

Vyhľadajte viac informácií o tejto výstave kovanie odwww.csfe-Expo.com/en.

 

Zavedenie JINLUN obrábanie kovanie S.r.o.

JINLUN je expert dodávateľom ocele, nerezové a hliníkové kovanie výrobkov vrátane druhy kované a valcované krúžky, zatvorte Zápustkové výkovky, výkovky, ako aj CNC obrábanie služby.

 

Zákazník urobil je našou hlavnou činnosťou. Naše prouducts hlavne vývozu do európskych krajín.

 

Vyhľadajte viac informácií na našich webových stránkach:www.eamachine.com.

1.jpg