Desať protiopatrení na posilnenie zručností zvárané tlakových nádob

(L) pre automatizované zváracie miesto treba nejakú pozornosť. Pretože z hľadiska trendu rozsiahle dopravné obmedzenia, zariadenie bude viesť k zváracie práce vo vnútri továrne, niektoré sa prevedie na stavenisko. Bodové zváranie chudobných prevádzkového prostredia, napríklad nepoužívate automatické technológie zvárania, plavák vodováha obmedzí hladký priebeh práce ostatných.

(2) podľa skutočné podnikanie, čo najviac zavedeniu rad pokročilých zváracích zariadení, efektívne používanie zváracích procesov, znížiť náklady a zvýšiť efektívnosť.

(3) s cieľom urýchliť CO: žiadosť o tlaku plavidla Zváranie MIG, doporučia zvárania základné práce na podporu využívania efektívne, low-cost CO: plyn tienené oblúkové zváranie.

(4) prípravných prác pre zváranie ako značnú presnosť, úkosování kvality, nastavte vyššie nároky na kvalitu. Napríklad CNC rezanie, úkosování, obrábanie, Automatické peer skupiny. Dostatočnom predstihu pred prípravné práce na rozšírenie pokrytia automatické zváracie technológie položiť pevné základy.

(5) s cieľom aktívne sa podieľať na nové technológie, nové technológie výskumu a vývoja, na čele tlakovej nádoby, zváracej techniky, zaberajú prevahu.

(6) Ak chcete držať krok s novými trendmi v materiáloch pre tlakové nádoby a posilniť výskum zvariteľnosť.

(7) v kombinácii s príslušných výskumných inštitútov, pomocou výpočtovej techniky vyvinuté pre tlakovú nádobu, spracovateľský priemysel, zváranie expertný systém, ako computer aided procesu posudzovania, computer-aided zváranie kontrolu kvality, computer-aided vypracovanie zváracej techniky.