Spracovanie prírub je viac náchylné na problémy

Spracovanie prírub je viac náchylné na problémy

Spracovanie kovania v prírubách je príliš vysoká teplota ohrevu kovového polotovaru alebo príliš dlhá teplota vo vysokoteplotnom vykurovacom pásme, kyslíka pece a ďalšie oxidačné plyny prenikajú do medzery medzi kovovými zrnami a železom, sírou, uhlíkom a inou oxidáciou, tvorba taviteľného oxidu kokryštálu, deštrukcia vzťahu medzi zrnom, takže plastický materiál prudko klesá. Ak chcete napáliť závažný kov, odstráňte hrubo, keď svetlo dopadne na trhlinu, potiahnite dlhý čas sa objaví v horiacich trhlinách.

Mosadz je prasknutý na povrchu kovania prírub. Pozorovanie s vysokým výkonom, svetlo žltá med (alebo solídny roztok medi) pozdĺž distribúcie hranice zrna. Keď sa príruba príruby zahrieva, ako je zvyškový oxid medi v peci, oxidovaná oceľ sa pri vysokej teplote znižuje na voľnú meď a roztavené atómy ocele prechádzajú pozdĺž hranice austenitového zrna a oslabujú vzťah medzi zrnami. Okrem toho, keď je množstvo medi v oceli vyššie [> 2% (hmotnostná frakcia)], ako je zahrievanie v oxidačnej atmosfére, tvorba vrstvy bohatej na meď pod oxidom železa,

Medzi prehriatím a prehriatím nie je prísna hranica teploty. Zvyčajne na charakteristiky oxidácie a tavenia zrna na určenie horľavosti. Pre uhlíkovú oceľ, keď sa tavenie hranice zrna vážne oxiduje oceľou (vysokorýchlostná oceľ, oceľ Cr12 atď.) Cez horiacu hranicu zrna kvôli roztaveniu rybích kostí. Keď hliníková zliatina spáli tavné hranice tavenia trojuholníka a opätovne topiacej gule a tak ďalej. Kovanie po spálení často nie je možné uložiť, muselo byť zošrotované.

Integrované príruby sú pripojenia prírub. Patrí tiež do krku s párom oceľových rúrok. Materiál je z uhlíkovej ocele, nehrdzavejúcej ocele, legovanej ocele a tak ďalej. V rôznych domácich štandardoch, s IF predstavujú celkové príruby. Používa sa vo vysokotlakových rúrach. Výrobný proces kovania. Celkové produkty s prírubami s použitím 11 procesov presného obrábania, povrch hladký a hladký, môžu byť v súlade s americkou normou ASME, nemeckou normou DIN, štítkom EÚ, japonskou normou a čínskym štandardom pre zákazkovú výrobu.

S krčným zváraním na krku Príruby a celkové príruby sú zvárané pomocou zvárania, majú dlhý krk, ako sa pozrieť na vzhľad veľkosti a použitie rozdielu medzi krkom a prírubami Príruby Príruby to Z hľadiska vzhľadu, celkový koniec rúrok príruby ako hrúbka trubiek prírubového zvárania, celkový priemer prírub okrem PN1.6MPa, DN450 nad zvyškom sú rovnaké ako menovitý priemer. Celkové príruby na výšku krku sú vysoké, hrúbka hrúbky steny je pomerne hrubá, s referenčným štandardom príruby.

Z hľadiska aplikácie sú celkové príruby spojené so zariadením Príruby, ako sú príruby na ventile, príruby a ventil je celok, nie cez zváracie spojenie. Celkové príruby používané pri výrobe zariadení v konštrukcii potrubia sa takmer nepoužívajú. A prírubové zváracie príruby a ventil, čerpadlo a ďalšie zariadenia, ktoré sa majú pripojiť, keď sú použité, zvárané na potrubie, veľkosť koncového rozhrania a príslušné rúrky / kusy vonkajšieho priemeru, hrúbka steny, sa môžu priamo zvárať na spojenie.