Má povrch príruby hrubý vplyv na pečať?

Má povrch príruby hrubý vplyv na tesnenie?

Je Flanges povrch hladší, tým lepšie? V skutočnosti to nie je prípad, potrebujete vidieť, kde používate, takže príruby budú mať inú drsnosť povrchu, nasledujúce výrobcov prírub, aby vám podrobný popis zamestnancov.

Drsnosť povrchu príruby na tesniaci účinok veľkého nárazu, najmä pri použití nemeského tesnenia, je hodnota drsnosti tesniacej plochy jednou z hlavných príčin úniku. Napríklad otáčaním povrchu príruby noža je špirála, použitie kovového tesnenia, ak je hodnota drsnosti veľká, tesnenie nemôže byť zablokované nožovú čepeľ tvorenú špirálovou drážkou pod tlakom, médium bude vytečené tento výkop.

Mäkké tesnenie má na povrchu príruby oveľa nižší stupeň hladkosti, pretože je ľahké deformovať a môže zablokovať reznú hranu a tým zabrániť úniku. Na mäkkom tesnení sú príruby príliš hladké, ale nie zlé, pretože v tomto okamihu sa zmenší odpor tesnenia rozhrania.

Preto pri kúpe príruby možno použiť podľa vlastného prostredia, aby sa potvrdilo, či je potrebné hladké alebo hrubý bod, samozrejme, neviete, kde sa poradiť s výrobcami prírub pracovníkov, dáme Vám poskytnúť najlepšie programu.

Príruby z nehrdzavejúcej ocele, pretože nehrdzavejúca oceľ má dobrú odolnosť proti korózii, takže môže robiť konštrukčné diely na zachovanie integrity inžinierskeho dizajnu. Príruby nevytvárajú koróziu, pitting, koróziu alebo opotrebenie. Príruby s obsahom chrómu tiež poskytujú mechanickú pevnosť a vysoké predĺženie v jednej jednoduchej výrobe súčiastok a môžu byť uspokojené potrebami architektov a projektantov stavieb. Všetky kovy reagujú s kyslíkom v atmosfére za vzniku oxidového filmu na povrchu. Ak sa vytvoria otvory, povrch uhlíkovej ocele môže byť zabezpečený lakovaním farbou alebo kovom odolným voči oxidácii, ale ako je známe, táto ochrana je len fólia.

Príruby pri používaní procesu zahŕňajú:

1, chróm Príruby potrubia po vytvrdnutí americkej normy Príruby Príruby väčšie, náchylné k prasknutiu. Ak má rovnaký typ zváranie chrómu z nehrdzavejúcej ocele (G202, G207), musí byť predohrev viac ako 300 ° C a 700 ° C po pomalom chladení. Ak nie je zvar po tepelnom spracovaní po zváraní, mali by ste použiť elektródu s prírubami (A107, A207).

2, príruby, aby sa zlepšila odolnosť proti korózii a zvárateľnosť a príslušné zvýšenie množstva stabilizačných prvkov Ti, Nb, Mo atď., Lepšie ako chróm Príruby lepšie. Pri použití rovnakého typu chrómovej príruby elektródy (G302, G307) by malo byť predohriatie viac ako 200 ° C a 800 ° C po temperovaní okolo ošetrenia. Ak nie je možné zváranie tepelne spracovať, mali by ste použiť elektródu prírubových armatúr (A107, A207).

3, aby sa zabránilo pokrytiu príruby ohrevom spôsobeným koróziou očí, zvárací prúd by nemal byť príliš veľký, menší ako približne 20% elektródy z uhlíkovej ocele, oblúk by nemal byť príliš dlhý, studený medzi vrstvami, úzka korálka je vhodná ,

4, elektróda by mala byť použitá na sušenie, titán vápnika typ by mal byť sušený pri 150 ° C na 1 hodinu, nízka vodíkový typ by mal byť 200-250 ℃ sušenie 1 hodina (nemožno opakovať sušenie, alebo ľahko odlupovať koža kôra ), aby sa zabránilo zváraniu pastovitého oleja a iných nečistôt, aby nedošlo k zvýšeniu obsahu uhlíka a ovplyvneniu kvality zvárania.

5, Zváranie potrubia prírub, opakovaným zahrievaním zrážaním karbidov, zníženie odolnosti proti korózii a mechanických vlastností.

6, nízkotlakové potrubie môže používať drôty príruby, viac ako 4 kg tlak pomocou zváracích prírub, elektróda by mala mať dobrú odolnosť proti korózii a odolnosť proti oxidácii. Medzi obidve príruby pridajte tesnenie a utiahnite ho skrutkami. Rôzne tlakové Príruby majú rôznu hrúbku a používajú rôzne skrutky.