Čína Výkovky priemysel transformácia a modernizácia cesty

- Dec 22, 2017-

Čína Výkovky priemysel transformácia a modernizácia cesty

Výkovky sú dve časti potrubia alebo iné potrubné tvarovky, vrátane troch článkov, štyroch spojov, výkovkov, lakťa, hlavy, príruby atď. Priemyselné produkty sa používajú hlavne v oblastiach petrochemického, zemného plynu, stavby lodí, elektrickej energie a medicíny, najmä v nových oblastiach, ako je námorné inžinierstvo a jadrová energia. Výrobky sa používajú hlavne v oblasti petrochemického priemyslu, zemného plynu, stavby lodí, elektrickej energie a medicíny, najmä v oblasti námorného inžinierstva a jadrovej energetiky. Priestor je obrovský.

Rýchly vývoj priemyslu Priemyselné výkovky na odberateľskom trhu bude viesť k veľkému dopytu po veľkých priemeroch, kompozitných materiáloch, vysokovýkonných a vysoko spoľahlivých armatúrach. V súčasnosti klesá dopyt po energetike pre priemyselné kovové rúry, hlavne kvôli všeobecnému výkonu, nízkym technickým obsahom tepelnej energie inštalovanej s dopytom po potrubných armatúrach klesá. Avšak príruba veternej energie, jadrové potrubné tvarovky a veľký priemer, neštandardné vysokovýkonné potrubné tvarovky pre tepelné energetické jednotky a ďalšie kľúčové komponenty, ktoré sú stále nedostatočné, sa niektorí musia spoliehať na dovozy. S urýchlením urbanizácie v Číne bude rozvoj ropných a plynových polí, prevod lodných objednávok vo svete, výstavba morských zdrojov a výstavba jadrových elektrární viesť k väčšiemu rozdielu medzi ponukou a dopytom v už existujúcich trh s krátkymi dodávkami.

Analýza v najbližších niekoľkých rokoch krajiny nízkotlakové priemyselné kovové rúrky ročná spotreba 1,5 milióna ton, vysokotlakové priemyselné kovové rúrky fitingy ročnej spotreby o 2,3 milióna ton, plus vývoz podnikania, Číny priemyslu priemyselných kovových potrubí v celkovej ročnej dopyte približne 4,5 milióna ton. Svetová ročná priemyselná spotreba vysokotlakových potrubných armatúr najmenej 23,4 milióna ton, trhová kapacita viac ako 90 miliárd amerických dolárov.

Potrubné príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele musí mať určitý sklon, potrubie z nehrdzavejúcej ocele na najnižšom mieste na inštaláciu vypúšťacej zátky alebo vypúšťacieho ventilu, sklon potrubia z nerezovej ocele by mal byť sklonený k odtokovému zariadeniu, aby sa uľahčil prietok potrubia z nerezovej ocele a vyprázdňovanie údržby. Nerezové rúrky kovania by mali byť nastavené tak, aby spĺňali nasledujúce požiadavky: dodávka vody nerezové armatúry rúrky by mali byť inštalované v smere toku nehrdzavejúcej ocele potrubie potrubia v súlade so smerom na svahu by mala byť konzistentná, sklon by mal byť rovný. Prívod vody by mal byť 0,002 ~ 0,005 sklon, všeobecne by mal zabezpečiť štandardný sklon 0,003 a sklon k zariadeniu na vypúšťanie vody.

Výrobný proces vysokotlakového výkovku najprv zvarí polygonálny krúžok s mnohouholníkovým prierezom alebo polygonálny ventilátorový plášť s uzavretým koncom na obidvoch koncoch. Po naplnení vnútorného tlaku tlakovým médiom sa aplikuje vnútorný tlak a priečny rez sa mení z mnohouholníka na okrúhly a nakoniec sa vytvorí kruhový krúžok. Ak je to potrebné, môže byť kruhový kruhový obal rozrezaný na štyri 90 výkovkov alebo šesťdesiat 60 vysokotlakových výkovkov alebo iných špecifikácií vysokotlakových výkovkov, spôsob je vhodný na výrobu vysokotlakového priemeru výkovkov a výliskov výkovkov Pomer priemeru väčší ako 1,5 akékoľvek špecifikácie pre veľké výkovky, je výroba veľkých národných štandardných Výkovy ideálnou metódou.

Vysokotlakové výkovky sú vhodné pre potrubný systém ropy, zemného plynu, chemického priemyslu, vodnej energie, konštrukcie a kotla atď. Je možné ušetriť náklady na zariadenia a formy bez žiaroviek ako suroviny a získať akýkoľvek veľký priemer a pomerne tenká hrúbka steny Z uvedených dvoch dôvodov môže výrobný cyklus skrátiť, výrobné náklady sa značne znížia. Pretože nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie, ktoré je vhodné najmä na spracovanie výkovkov vo veľkom rozsahu. Súprava na plochu alebo môže byť vyvinutá na povrchu, a preto materiál je jednoduchý, jednoduchý Záruka, ľahká montáž a zváranie