Kovanie valcovaného krúžku

Kovanie valcovaného krúžku

Kované a valcované krúžky s tvarom vnútorného a vonkajšieho priemeru.

Podrobnosti o produkte

Výhoda špeciálne tvarovaných kruhových výkovkov:

 

Pokročilá technológia im poskytuje viac výhod ako bežné kruhové výkovky (obdĺžniková časť). Na základe analýzy tvarových charakteristík častí zákazníka vyvíjame zodpovedajúce špeciálne formy a určujeme racionálny proces tvarovania. Tvar a veľkosť výkovku by mohli byť k dielu uzavreté. Tento druh výkovku teda výrazne šetrí materiály, minimalizuje čas a znižuje náklady.

Najväčší priemer špeciálne tvarovaných valcovaných krúžkov do 4 000 mm.

Doména ocenenia produktu :

Rôzne veľkosti a špecifikácie prírub, ozubený krúžok pre strojné zariadenia, stojan na uchopenie, ráfik pre železničné kolesá, kolesá a kotviace krúžky pre ťažobné stroje, valivý krúžok pre miešačky betónu, výkovky na formy pre gumené pneumatiky, veľký ložiskový krúžok atď. Pokročilá technológia im poskytuje viac výhod ako bežné prstencové prstence.

 

Dostupné materiály :

Uhlíkové ocele, legované ocele, nehrdzavejúce ocele, hliník a bronzy.


Môžeme tiež zarezervovať materiály na mieru podľa požiadaviek našich zákazníkov, takže vždy dokážeme splniť špeciálne požiadavky našich zákazníkov.

Kvalitný príjemca :

Kontrola chemických prvkov surovín spektrometrom, detekcia defektov magnetickými práškami a ultrazvuk. Ultrazvukové testovanie po predbežnom spracovaní. Meranie veľkostí surových výkovkov podľa druhov nástrojov.

Výrobná kapacita :

Približne 6 000 ton za rok, 10 ton za smenu, 2 smeny za deň.

Extra služby :

Predobrábanie a CNC obrábanie vo vlastných dielňach. Tepelne spracované v našich družstvách, ktoré sú odborníkmi v oblasti riešenia žíhania žíhaním, Q + T, kalenia, nitridácie, karburizácie atď.


Vyšetrovanie