Hriadeľ veternej turbíny

Podrobnosti o produkte

Hriadeľ veternej turbíny, hlavica hriadeľa turbíny, hlavná hriadeľ turbíny.

Materiál: Podľa požiadaviek zákazníka sú hlavne materiály 42CrMo4 a 34CrNiMo6.

Hmotnosť: Až 50 ton.

Dĺžka: do 6000 mm.

Priemer: do 3000 mm.

Výrobná schopnosť: 0,65MW až 12MW.

Hlavný výrobný proces: kované, hrubé obrábanie, tepelné spracovanie (Q + T), obrábanie CNC, sústruženie, vŕtanie, brúsenie, lakovanie.

Štandard: DIN, ASTM, ASEM, JIS, ISO, BS, API, EN.

Výhody: Kovoobrábacie, ťažké kovanie, ťažké CNC obrábanie, sústruženie, vŕtanie, brúsenie. Sme tiež k dispozícii špeciálne materiály spĺňajú požiadavky zákazníka, vrátane nehrdzavejúcej ocele atď.

ČO JE TURBINY VETERINY A AKO JE PRACUJÚ?


Vietor je čistý, voľný a ľahko dostupný zdroj obnoviteľnej energie. Každý deň na celom svete veterné turbíny zachytávajú energiu vetra a konvertujú ju na elektrickú energiu. Stále viac a viac veterných turbín bude inštalované na celom svete.


Veterné turbíny nám umožňujú využiť energiu vetra a premeniť ju na energiu. Keď vietor fúka, lopatky turbíny sa otáčajú v smere hodinových ručičiek a zachytávajú energiu. Toto spúšťa hlavný hriadeľ, ktorý je spojený s prevodovkou v galerii, aby sa točil, hlavná hriadeľ je jednou z kľúčových častí veternej turbíny. Prevodovka posiela túto energiu do generátora a konvertuje ho na elektrickú energiu. Elektrina sa potom posunie po veži na transformátor, kde sú úrovne napätia nastavené tak, aby zodpovedali mriežke.

风电主轴01.jpg

风电主轴02.jpg

风电主轴03.jpg

风电主轴04.jpg

风电主轴05.jpg

Chystáte sa na veľkoobchodné zákaznícke šachty pre veterné turbíny od jedného z popredných výrobcov a dodávateľov výkovkov? Potom môžete okamžite kontaktovať našu továreň.
Vyšetrovanie