Prevodové prsteň výkovky

Prevodové prsteň výkovky
Podrobnosti o produkte

Prevodové prsteň výkovky s vysokými požiadavkami na kvalitu. Surovín, robiť redukčný pomer testovanie, makro testovanie, micro testovanie, analýzy chemického zloženia. Pre surové výkovky po vopred opracované, by mal urobiť UT testovanie. Po tepelnom spracovaní kalením a popúšťaním vopred opracované krúžky, robiť testovanie tvrdosti, mechanické skúšanie a Metalografická analýza.


Ako expert dodávateľ bezšvové kované a valcované krúžky, sme vyrobili veľa výkovky ring gear gear zákazníkom. Prevodové krúžky používa hlavne v druhy vozidiel, ako autá, autobusy, nákladné automobily, atď.


Prevodové krúžky vyrobené z valcovaných kovanie, vopred opracované, tepelné spracovanie a kalenie, CNC obrobené, Prevodové brúsená a zuby kalené. Hlavne materiály Prevodové krúžky sú C45, 40Cr, 41Cr4, 42CrMo4, 34CrNiMo6.


Tiež sme mali kapacitu machinings vopred obrábanie, CNC obrábanie, sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie, závitov, rezanie zariadenia, atď.


Zákazník urobil je našou hlavnou činnosťou. Naše prouducts hlavne vývozu do európskych krajín.1 2

3 4

Plánujete veľkoobchodné zariadenia prispôsobené prsteň výkovky od jedného z popredných kované a valcované krúžky výrobcov a dodávateľov? Potom môžete okamžite kontaktovať naše továrne.
Vyšetrovanie