Príruba z nehrdzavejúcej ocele 904L

Príruba z nehrdzavejúcej ocele 904L
Podrobnosti o produkte

Výhody nerezových prírub 904L:

JINLUN mal vynikajúce kovacie vybavenie, skúsení pracovníci manipulujú s kovaním z nehrdzavejúcej ocele 904L, vhodná pec na ohrev z nehrdzavejúcej ocele 904L.

Pre väčšinu ostatných výrobcov je veľmi ťažké dobre kovať príruby z nehrdzavejúcej ocele 904L, materiál 904L sa pri kovaní ľahko trhá. S dlhoročnými skúsenosťami a pokrokovou technológiou sme úspešne kovali veľa 904L nehrdzavejúcej ocele, všeobecne je potrebné lisovať kované príruby 904L 4-5 krát, to znamená, že surové kovanie by malo byť späť do pece na zahrievanie 4-5. pre normálnu nehrdzavejúcu oceľ je potrebné stlačiť nanajvýš dvakrát.

Doména ocenenia produktu :

Táto nehrdzavejúca oceľ 904L široko používaná pre rôzne ropné a petrochemické zariadenia, skladovacie a prepravné zariadenia pre vitriolové oleje, zariadenia na odsírenie spalín z elektrární, systém úpravy organických kyselín, zariadenia na úpravu morskej vody, výmenník tepla morskej vody, zariadenia papierenského priemyslu, zariadenia na výrobu kyseliny sírovej, zariadenia na výrobu kyseliny dusičnej, kyslý a farmaceutický priemysel a ďalšie chemické zariadenia, tlakové nádoby, potravinové zariadenia, odstredivé stroje, reaktory atď.

 

Kvalitný príjemca :

Kontrola chemických prvkov surovín spektrometrom, detekcia defektov magnetickými práškami a ultrazvuk. Ultrazvukové testovanie po predbežnom spracovaní. Meranie veľkostí surových výkovkov podľa druhov nástrojov.

Výrobná kapacita :

Približne 2 000 ton za rok, 3 tony za smenu, 2 smeny za deň.

Extra služby :

CNC obrábanie, sústruženie, vŕtanie a závitovanie vo vlastných dielňach. Tepelne upravené v našich družstvách, ktoré sú odborníkmi v oblasti riešenia žíhania žíhaním, Q + T atď.

Chystáte sa na veľkoobchodnú prispôsobenú 904l prírubu z nehrdzavejúcej ocele od jedného z popredných výrobcov a dodávateľov príruby? Potom môžete okamžite nadviazať kontakt s našou továrňou.
Vyšetrovanie