Príruba z nehrdzavejúcej ocele 904L

Príruba z nehrdzavejúcej ocele 904L

Kované príruby z materiálu 904L super nehrdzavejúca oceľ, CNC sústružené a vŕtané.

Podrobnosti o produkte

Výhody nerezových prírub 904L:

JINLUN mal vynikajúce kovacie vybavenie, skúsení pracovníci manipulujú s kovaním z nehrdzavejúcej ocele 904L, vhodná pec na ohrev z nehrdzavejúcej ocele 904L.

Pre väčšinu ostatných výrobcov je veľmi ťažké dobre kovať prírubu z nehrdzavejúcej ocele 904L, materiál 904L sa pri kovaní ľahko trhá. S dlhoročnými skúsenosťami a pokrokovou technológiou sme úspešne kovali veľa 904L nehrdzavejúcej ocele, všeobecne je potrebné lisovať kované príruby 904L 4-5 krát, to znamená, že surové kovanie by malo byť späť do pece na zahrievanie 4-5. pre normálnu nehrdzavejúcu oceľ je potrebné stlačiť nanajvýš dvakrát.

Doména ocenenia produktu :

Táto príruba z nehrdzavejúcej ocele 904L široko používaná pre rôzne ropné a petrochemické zariadenia, skladovacie a prepravné zariadenia pre vitriolové oleje, zariadenia na odsírenie spalín z elektrární, systém úpravy organických kyselín, zariadenia na úpravu morskej vody, výmenník tepla morskej vody, zariadenia papierenského priemyslu, zariadenia na výrobu kyseliny sírovej , zariadenia na výrobu kyseliny dusičnej, kyslý a farmaceutický priemysel a ďalšie chemické zariadenia, tlakové nádoby, potravinové zariadenia, odstredivé stroje, reaktory atď.

 

Kvalitný príjemca :

Kontrola chemických prvkov surovín spektrometrom, detekcia defektov magnetickými práškami a ultrazvuk. Ultrazvukové testovanie po predbežnom spracovaní. Meranie veľkostí surových výkovkov podľa druhov nástrojov.

Okrem štandardných prírub dokážeme vyrobiť aj príruby z nehrdzavejúcej ocele 904L podľa výkresov zákazníka alebo vzorky.


Nerezová oceľ 904L

Nehrdzavejúca oceľ 904L je austenitická trieda SS z nízkouhlíkových zliatin. Široko sa používa pre svoje vynikajúce korózne odolné vlastnosti.

Konvenčné chrómové nehrdzavejúce ocele sú vyrobené z niklu. Avšak, 904L SS je jedinečný svojím pridaním medi. To dáva tejto nemagnetickej triede vynikajúcu húževnatosť, tvarovateľnosť a zvárateľnosť. Táto nestabilizovaná vysoko legovaná zliatina je tiež odolná proti koróznemu praskaniu a štrbinovej korózii.


Vyšetrovanie