Kovanie z nehrdzavejúcej ocele 904L

Kovanie z nehrdzavejúcej ocele 904L
Podrobnosti o produkte

Výhody výkovkov z nehrdzavejúcej ocele 904L:

JINLUN mal vynikajúce kovacie vybavenie, skúsení pracovníci manipulujú s kovaním z nehrdzavejúcej ocele 904L, vhodná pec na ohrev z nehrdzavejúcej ocele 904L.

Pre väčšinu ostatných výrobcov je veľmi ťažké dobre kovať 904L nehrdzavejúcej ocele, pri kovaní je 904L ľahko prasknúť. S dlhoročnými skúsenosťami a pokrokovou technológiou sme úspešne kovali veľa 904L nehrdzavejúcej ocele. Vo všeobecnosti je potrebné lisovať výkovky 904L 4-5 krát, to znamená, že kovanie by malo byť 4-5 krát kované do pece, v prípade nehrdzavejúcej ocele je potrebné stlačiť nanajvýš dvakrát.

Doména ocenenia produktu :

Táto nehrdzavejúca oceľ 904L široko používaná pre rôzne ropné a petrochemické zariadenia, skladovacie a prepravné zariadenia pre vitriolové oleje, zariadenia na odsírenie spalín z elektrární, systém úpravy organických kyselín, zariadenia na úpravu morskej vody, výmenník tepla morskej vody, zariadenia papierenského priemyslu, zariadenia na výrobu kyseliny sírovej, zariadenia na výrobu kyseliny dusičnej, kyslý a farmaceutický priemysel a ďalšie chemické zariadenia, tlakové nádoby, potravinové zariadenia, odstredivé stroje, reaktory atď.

Kvalitný príjemca :

Kontrola chemických prvkov surovín spektrometrom, detekcia defektov magnetickými práškami a ultrazvuk. Ultrazvukové testovanie po predbežnom spracovaní. Meranie veľkostí surových výkovkov podľa druhov nástrojov.

Výrobná kapacita :

Približne 2 000 ton za rok, 3 tony za smenu, 2 smeny za deň.

Extra služby :

Predobrábanie a CNC obrábanie vo vlastných dielňach. Tepelne upravené v našich družstvách, ktoré sú odborníkmi v oblasti riešenia žíhania žíhaním, Q + T atď.


Chystáte sa na veľkoobchodné kovanie 904l z ušľachtilej ocele od jedného z popredných výrobcov a dodávateľov výkovkov z nehrdzavejúcej ocele 904L? Potom môžete okamžite nadviazať kontakt s našou továrňou.
Vyšetrovanie