Motorové vretená vysokorýchlostných frekvenčných strojov

Podrobnosti o produkte

Motorové vysokorýchlostné frekvenčné vretená sú široko používané v CNC strojoch, obrábacích centrách, centrách obrábacích strojov, obrábacích strojoch, drevoobrábacích strojoch, odstredivých strojoch, obrábaní okuliarov, štetcom, zámočníctve a iných priemyselných odvetviach.

Motorové vretená sa vyznačujú nízkym hlukom, malými vibráciami, veľkou krútiacou silou a stabilnou prevádzkou s rýchlosťou až 0,01-0,1 miliónov otáčok za minútu a výkonom až 30 kW.

S presnými obrábacími zariadeniami, vedeckými a rozumnými procesnými technológiami, pokročilými testovacími metódami a technológiou montáže prvej triedy spolu s vysoko presnými a vysokorýchlostnými keramickými guľôčkovými ložiskami spoločnosť dodala sériové vysokorýchlostné motory, Rýchlostné motorizované vretená na vŕtanie, frézovanie, brúsenie a rezanie.


Chystáte sa na veľkoobchodné zákaznícke motorizované vysokorýchlostné frekvenčné vretená od jedného z popredných výrobcov elektrických strojov a dodávateľov? Potom môžete okamžite kontaktovať našu továreň.

Vyšetrovanie